Kozmetická lymfodrenáž hlavy, tváre a dekoltu

Kozmetická lymfodrenáž je veľmi príjemná a jemná masáž, ktorá je relaxačná a zároveň liečivá. Je to masážna technika, ktorá má priaznivé účinky na psychiku, odstraňuje napätie a stres, prináša pozitívne duševné naladenie. Aplikuje sa predovšetkým na tvári.

Kozmetická lymfodrenáž vyhladzuje pokožku - podporuje hydratáciu tváre, odstraňujú sa ňou rôzne bolesti hlavy a migrény, vačky, kruhy a opuchy pod očami. Taktiež sa zmierňujú rôzne jazvy a spomaľuje tvorbu nových, opuchy a rôzne iné poškodenia pokožky. Pôsobí ako prevencia tvorby vrások. Odporúča sa po plastických operáciách, po úrazoch na tvári, akné...

Vykonáva sa v oblasti dekoltu, pliec, krku, tváre a hlavy. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pokožky. Po uvoľnení svalových tonusov sa človek cíti príjemne a jeho tvár sa automaticky rozjasní a omladne - „žiari“.

Kozmetická lymfodrenáž je vysoko očistná procedúra kože na tvári od odpadových a toxických látok a medzibunkového priestoru. Komplexnou drenážou miazgových uzlín v oblasti krku pôsobíme na oddrenovanie intersticionálnej tekutiny z mozgových blán a okolia ,a tým aj tlaku na mozog - odstránime tak rôzne bolesti hlavy a migrény. Lymfomasáž rozprúdi lymfu a veľmi dôsledne, jemne a účinne uvoľní napätie v oblasti tváre, krku a dekoltu.